Lai piedalītos mūsu organizētājos pasākumos ir nepieciešams:

  • Richard Burns Rally spēle kopā ar Ungāru pluginu. 
  • Dators, interneta savienojums  un kontrolieris (klaviatūra vai stūre ar pedāļiem)


Turpmākie soļi, lai tiktu līdz braukšanai:

1.  Lejuplādējiet pēdējo versiju no RallySimFans.hu un saglabājiet to datorā( Instalācijas failā ir iekšā pati spēle un plugins). Pirms instalējiet, izlasiet instrukciju (latviešu valodā drīzumā)

Pilna versija spēles aizņem vairāk kā 100GB vietas. Nav nepieciešams lejupielādēt pilnu versiju, bet izvēlēties tieši tos ātrumposmus, kas būs gaidāmi tuvākajā notiekošājā rallijā. Tas vienmēr ir apskatāms Maršruta kartē, kura tiek publicēta nedēļu pirms notiekošā pasākuma. Maršrutas kartes tiks publicēta mājaslapā un mūsu sociālā tīkla platformās. (Facebook, Instagram, Discord). 

Kamēr gaidat, kad spēle lejupielādēsies, reģistrējaties RallySimFans.hu platformā, caur kuru arī tiks organizēta pati sezona. (Pie username obligāti rakstam Vārds UZVĀRDS vai UZVĀRDS Vārds). Jebkādi segvārdi netiks pielaisti dalībai sacensībās. 

2.  Ja Jums ir veiksmīgi ieinstalēta RallySimFans.hu platforma, nākamais solis ir sakonfigurēt visu priekš spēlēšanas.

Atveriet RSF Launcher app, kur Jūs atradīsiet standarta iestatījumus spēlei. Pirms ieejat Richard Burns Rally (RBR) spēlē, pārbaudiet iestatījumus, kā piemēram - Resolution, Graphic quality, Controls u.c. Ja esat kaut kur veicis izmaiņas, spiediet beigās pogu Apply Changes

Spēlei ir iespējams uzstādīt latviešu stenogrammas, dažādu veidu. Lejupielādēt ir iespējams šeit.  


3.  Informācija tiks papildināta

4.  Informācija tiks papildināta


Instalācijas video


Pievienojies mūsu Discord channel


Pirkumu grozs