Lai piedalītos mūsu organizētājos pasākumos ir nepieciešams:

1. Lejupielādējiet rsf_installer_files_V3.torrent file un  RSF INSTALLER APP no RallySimFans.hu (Instalācijas failā ir iekšā pati spēle un plugins). 

Kamēr faili lejupielādējas, pārskatiet instalēšanas instrukciju.  Kā arī reģistrējies RallySimFans.hu platformā, caur kuru Jūs varēsiet pievienoties mūsu organizētajiem pasākumiem. (Pie username obligāti rakstam Jūsu Vārds UZVĀRDS vai UZVĀRDS Vārds). Jebkādi segvārdi tiks diskvalificēti no sacensībām!

2.  Kad faili ir lejupielādējušies, spied Rallysimsfans_installer.exe 

Set "RSF Destination folder"  - vieta, kur vēlies, lai atrodas pati spēle. Nav rekomendējams spēli instalēt sekojošas vietās:

  • C: \Program Files\ 
  • C:\Program Files (x86)\
  • C:\Users\Your name\ 
  • C:\Program\ 
  • Desktop

Set "Source folder of RSF installation packages" - esošajā ailē norādi iepriekš lejupielādēto torrenta failu. 

Tad izvēlamies minimālo spēles versiju vai maksimālo un gaidam, kad viss ielādēsies.

Informējam, ka pilna versija spēles aizņem vairāk kā 100GB vietas. Nav nepieciešams lejupielādēt pilnu versiju, bet rekomendējam izvēlēties tieši tos ātrumposmus, kas būs gaidāmi tuvākajā notiekošājā posmā. Tas vienmēr ir apskatāms Maršruta kartē, kura tiek publicēta nedēļu pirms notiekošā pasākuma. Maršrutas kartes tiks publicēta mājaslapā un mūsu sociālā tīkla platformās. (Facebook, Instagram, Discord). 

3. Kad viss ir ielādējies, atveriet RSF Launcher app, kur Jūs atradīsiet standarta iestatījumus spēlei. Pirms ieejat Richard Burns Rally (RBR) spēlē, pārbaudiet iestatījumus, kā piemēram - Resolution, Graphic quality, Controls u.c. Ja esat kaut kur veicis izmaiņas, spiediet beigās pogu Apply Changes. Spēlei ir iespējams uzstādīt arī latviešu stenogrammas. Kā to izdarīt? Dodies šeit.  

Īsumā tas arī viss, ja kādi jautājumi vai neskaidrības, dodies uz mūsu oficiālo WhatsApp grupu, noteikti kāds Tev spēs palīdzēt.         

              WhatsApp Grupa 

RBR Instalācijas video


Pievienojies arī mūsu Discord channel