Vēlies uzsākt virtuālā rallija gaitas uz Richard Burns Rally bāzes, bet nezini kā to darīt? Tad esi atradis pareizo vietu. 

Pati iepriecinošākā ziņa jau ir tāda, ka spēles un modu instalēšanas process nav vairs tik nomācošs un apgrūtinošs kāds tas bijis iepriekš, viss ko atliek izdarīt ir vien nolādēt vienu instalācijas failu 1.8GB lielumā (skatīt zemāk linku), kurā ir iekļauta jau pati spēle, jaunākais NGP 6 mods ar jaunākajiem rallija auto un jau modificētiem audio failiem katram auto. Kā arī ir viegli saprotama un lietojama RBRPRO programma, kurā var veikt bez lieka apgrūtinājuma modu un trašu atjauninājumus/instalāciju, stenogrammu maiņu, auto dizaina maiņu un, protams, izbaudīt vēl citas ekstras, ko piedāvā tieši Richard Burns Rally. 

No lejupielādes brīža līdz pirmajam dopam, tas Tev aizņems vien nieka nepilna 30 minūtes.

1. Lejupielādējam RBRPRO un instalējam iekšā. Vēlams vienkārši uz C, D:/ diska, neieliekot Programs Files. 

2. Atveram programmu, izvēlamies savu vēlamo valodu, saliekam video / stūres / audio settingus, lejupielādējam nepieciešamās trases (ja ir vēlme braukt jau ātrāk, braucam tās, kas jau sākotnēji ir pieejamas), ieinstalējam savu vēlamo auto un dodamies uz starta. 

3. Lai mainītu spēles laikā sev vēlamu stenogrammu vai izmainītu kameras skatu spiežam dubultklikšķi attiecīgi peles kreiso vai labo taustiņu un saliekam visu pēc savām vēlmēm. 

4. Lai uzliktu Latviešu stenogrammu, sameklējam Pacenotes, atrodam latviešu valodu, spiežam install un tas arī viss - dodamies trasē.  


Kā sākt braukt online ar citiem dalībniekiem? 

RBR.LV un praktiski lielākā daļa RBR lietotāji / čempionāti izmanto Čehu pluginu - mājaslapa. Visas oficiālās un neoficālās sacensības tiek organizētas tieši caur turieni. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir tikai reģistrēties viņu mājaslapā, aizpildīt viņu prasīto formu, vēlams rakstīt UZVĀRDS Vārds un spiežam - reģistrēties. 

Kad esam ieinstalējuši RBRPRO un veikuši reģistrāciju mājaslapā dodamies iekšā spēlē, izvēlamies Options > Plugins > RBR PRO tournaments un tad attiecīgi ja gribam braukt online, spiežam - Online tournaments, ja aizvadīt privātus testus, tad - Shakedown vai Training days.

Ja nu gadījumā kādām ir problēmas ar stūres vadību, vai arī kāda cita problēma, iesakam šo mājaslapu.  

https://vauhtimurot.blogspot.com/p/setting-up-your-wheel.html

https://vauhtimurot.blogspot.com/p/troubleshooting.html

Ja nu ir gadījumā vēl kādas neskaidrības vai arī kaut kas neiet kā vajadzētu, tad dodies uz mūsu forumu, atrodi sadaļu Problēmas / Jautājumi un noteikti kāds Tev spēs palīdzēt. 

rbrpro 2020 TUTORIAL

Mixed reality vr iespējas rbr


 .