Vēlies uzsākt virtuālā rallija gaitas uz Richard Burns Rally bāzes, bet nezini kā to darīt? Tad esi atradis pareizo vietu. 

Pati iepriecinošākā ziņa jau ir tāda, ka spēles un modu instalēšanas process nav vairs tik nomācošs un apgrūtinošs kāds tas bijis iepriekš, viss ko atliek izdarīt ir vien nolādēt vienu instalācijas failu 1.8GB lielumā (skatīt zemāk linku), kurā ir iekļauta jau pati spēle, jaunākais NGP 6 mods ar jaunākajiem rallija auto un jau modificētiem audio failiem katram auto. Kā arī ir viegli saprotama un lietojama RBRPRO programma, kurā var veikt bez lieka apgrūtinājuma modu un trašu atjauninājumus/instalāciju, stenogrammu maiņu, auto dizaina maiņu un, protams, izbaudīt vēl citas ekstras, ko piedāvā tieši Richard Burns Rally. 

No lejupielādes brīža līdz pirmajam dopam, tas Tev aizņems vien nieka nepilna 30 minūtes.

1. Lejupielādējam RBRPRO un instalējam iekšā. Vēlams uz C:/ diska. 

2. Atveram programmu, izvēlamies savu vēlamo valodu, saliekam video / stūres / audio settingus, lejupielādējam nepieciešamās trases (ja ir vēlme braukt jau ātrāk, braucam tās, kas jau sākotnēji ir pieejamas), ieinstalējam savu vēlamo auto un dodamies uz starta. 

3. Lai mainītu spēles laikā sev vēlamu stenogrammu vai izmainītu kameras skatu spiežam dubultklikšķi attiecīgi peles kreiso vai labo taustiņu un saliekam visu pēc savām vēlmēm. 

4. Latviešu stenogrammas ievietošana un citu piedāvāto "fīču" izmantošanu plašākas pamācības gaidāmas drīzumā. Gaidam. 


Kā sākt braukt online ar citiem dalībniekiem? 

RBR.LV un praktiski lielākā daļa RBR lietotāji / čempionāti izmanto Čehu pluginu - mājaslapa. Visas oficiālās un neoficālās sacensības tiek organizētas tieši caur turieni. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir tikai reģistrēties viņu mājaslapā, aizpildīt viņu prasīto formu, vēlams rakstīt UZVĀRDS Vārds un spiežam - reģistrēties. 

Kad esam ieinstalējuši RBRPRO un veikuši reģistrāciju mājaslapā dodamies iekšā spēlē, izvēlamies Options > Plugins > RBR PRO tournaments un tad attiecīgi ja gribam braukt online, spiežam - Online tournaments, ja aizvadīt privātus testus, tad - Shakedown vai Training days.

Ir kādi jautājumi vai neskaidrības? Pieseko mūsu Facebook lapai un pievienojies mūsu izveidotajai RBR.LV grupai - noteikti kāds Tev spēs palīdzēt. 

Ja nu gadījumā kādām ir kādas problēmas ar stūres vadību, noderīgi šeit - https://vauhtimurot.blogspot.com/p/setting-up-your-wheel.html

Veiksmīgus startus! 

rbrpro 2020 TUTORIAL


NIKOLAY GRYAZIN ONBOARD


Mixed reality vr iespējas rbr


0
© Copyright 2020 RBR.LV. All rights reserved.

 .